Наші послуги

Романтичні вечері

Бажання вирватися з тенет похмурих буднів та подарувати коханій людині незабутній вечір, очікування чогось незвичайного – неодмінні моменти в житті двох близьких людей.
Ресторан «Зимовий сад»  запрошує закохані пари провести романтичний вечір у нас, при мерехтінні свічок під тиху мелодійну музику. Насолодіться неповторними стравами та коханням один до одного у тихій романтичній обстановці «Зимового саду».

Ресторан Зимовий сад весільні банкети

Весільні банкети

Весілля, безсумнівно, один з найважливіших та найщасливіших моментів в житті двох люблячих людей. Хіба можуть бути сумніви в тому, що це свято повинно бути проведене на найвищому рівні? В цьому Вам допоможе ресторан «Зимовий сад». Ми гарантуємо, що таке весілля  молода пара та всі запрошені гості запам'ятають на все життя. Святково оформлений весільний зал, неповторний  розкішний стіл вразить гостей своєю красою, запальна музика не дасть сумувати Вашим гостям, бездоганне у всіх проявах обслуговування  - ось що пропонує Вам наш ресторан.

Ресторан Зимовий сад ділові обіди

Ділові обіди

В житті потрібно пам'ятати, що добрий бізнесмен повинен не тільки вміло укладати угоди, але й дбати про своїх ділових партнерів. Покажіть Вашим партнерам свою повагу і запросіть їх на діловий обід після вдалої домовленості. У ресторані «Зимовий сад»  ми гарантуємо Вам смачну кухню та обслуговування на найвищому рівні. Адже вибір ресторану вказує на  Ваш смак і серйозність Ваших намірів. Повірте в те, що Ваші ділові партнери оцінять Вашу турботу.

Ресторан Зимовий сад вечірки

Вечірки

Гучні запальні вечірки під звуки живої музики та за багатим столом пропонує ресторан «Зимовий сад». Веселі компанії у нас можуть гарно відпочити та насолодитися смачною кухнею. Ваше день народження чи хрестини, зустріч Нового року, святкування дня Святого Валентина та Міжнародного жіночого дня запам'ятаються Вам і Вашим гостям надовго.

Ресторан Зимовий сад виїздне обслуговування

Виїздне обслуговування

Виїздне обслуговування – це зручно і не погодитися з даним твердженням важко. Популярність такого обслуговування росте з кожним днем, тому що достатньо зробити один дзвінок – і банкет, корпоративне торжество, весілля чи інше свято будуть організовані нами на вищому рівні. Як правило клієнти, які замовили обслуговування, отримують більше ніж спочатку очікували від даної послуги. В ресторані «Зимовий сад» працюють справжні професіонали, творчий підхід і намагання виконати всі побажання замовника – те, чому приділяється особлива увага. Ваше свято гідне того, щоби стати яскравим, смачним, незвичайним і пам'ятним. Всі страви, які Ви побажаєте, будуть доставлені додому, на природу, в організацію – туди, де Ви вирішили провести торжество, домашнє чи сімейне свято, чи масштабне міроприємство. Офіціанти будуть працювати тільки для Вас, не потрібно  чекати зміни страв – все буде так, як Вам зручно.

Новини та події

Замовлення "Домашньої смакоти"

domashnja smakota
Попередні замовлення на продукцію власного виробництва "Домашня смакота".
Детальніше

Доставка гостей на замовлення

Можлива доставка гостей на замовлення власними автобусами
Детальніше